Turniej TOP-7 w Kątach Wrocławskich

Grupa trenera Maćka w miniony weekend wybrała się do Kątów Wrocławskich aby zmierzyć się z rówieśnikami w jednej z trzech odsłon turnieju TOP-7 organizowanym przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

Nasza drużyna mierzyła się w grupie z takimi klubami jak: UKS GOKis Kąty Wrocławskie, STS Sokół Smolec, AP Football Wrocław, Olimpia Żerniki Wrocławskie. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając 3 mecze oraz ponosząc jedną porażkę. Na kolejną edycję turnieju wybieramy się już 27 marca.

- Gra wyglądała bardzo fajnie, zawodnicy realizowali wszystkie założenia które sobie omówiliśmy przed meczami, byli szeroko ustawieni, grali piłką, nie bali się pojedynków 1x1, a nasz bramkarz większość podań kierował w boczne sektory boiska do naszych zawodników rozpoczynając akcje od tyłu. Chłopcy przede wszystkim byli cały czas uśmiechnięci i cieszyli się każdą minutą spędzoną na boisku, a poza nim razem jak wielka "piłkarska rodzina" spędzali czas grając w piłkarzyki czy bawiąc się na hali, podsumował trener Maciek

Organizacja stała na bardzo wysokim poziomie, wszystkie mecze były nagrywane (filmy z meczy zostaną także udostępnione na stronie), a trenerzy prowadzący turniej robili zdjęcia które za jakiś czas zostaną udostępnione na stronie http://top7.com.pl/.
Na stronie można także zobaczyć wyniki poszczególnych meczy, strzelców itd. Każdy zawodnik po meczu otrzymywał od trenera drużyny przeciwnej zieloną kartkę, która oznaczała że dany zawodnik wywarł najlepsze wrażenie na trenerze. Osoba, która otrzymała 2 kartki otrzymała dyplom dla wyróżniającego się zawodnika.