Sparing z Rodłem

dzisiaj o godzinie 10.30 grupa trenera Maćka rozegrała sparing z drużyną Rodła na hali w Chrząstowicach. Mecz rozgrywany był na dużym boisku, a w polu grało 5 osób plus bramkarz, Trener Maciek dokonywał płynnych zmian wymieniając całe piątki, oraz ustawił chłopców na pozycje, gdzie musieli grać w swoich strefach działania.

Mimo słabego początku, po oswojeniu się z halą, gra wyglądała bardzo dobrze, chłopcy starali się rozgrywać piłkę po ziemi, zaczynając od bramkarza płynnie przechodząc do ataku.

- Jestem bardzo zadowolony z tego jak grali chłopcy, chociaż początek był bardzo słaby i straciliśmy szybko parę bramek, to później wszyscy zaczęli lepiej grać co można było zauważyć w sposobie rozgrywaniu piłki, nie było żadnego przypadku w tym co robili i gra mogła się bardzo podobać, podsumował Trener Maciek.